Naštartujte Váš biznis s novým webom od Hotwire Webhosting®. Prejdite na lepší webhosting.
 

Dokonalosť je našim štandardom

Kľúčom k úspechu na webe je vybrať si spoľahlivého partnera. Tešíme sa, že Vám budeme môcť poskytnúť najlepšie webhostingové služby na internete.

Takže už nestrácajte Váš drahocenný čas hľadaním hostingového partnera. My sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme. Začnite s Hotwire webhostingom vyplnením objednávkového formulára a budete radi, že ste tak urobili.

Dôverujeme len spoľahlivým softvérovým riešeniam

Hotwire Webhosting® používa pre svoje servery Oracle® Linux operačný systém.

Chceme našim zákazníkom poskytovať spoľahlivé služby, a preto sa spoliehame na overené serverové riešenia. Preto sme pri budovaní serverovej základne stavili na Enterprise Linux®. Zverte sa do našich rúk a nechajte tieto jedinečné výhody pracovať pre Vás.

"Red Hat", Red Hat Linux, Red Hat "Shadowman" logo, sú obchodnými známkami alebo registrovanými obchodnými známkami spoločnosti Red Hat, Inc. v USA a ďalších krajinách. "Oracle" je ochrannou známkou Oracle Corporation. Linux je registrovaná obchodná známka Linusa Torvaldsa.

Máme jasné poslanie, ide nám o webhosting a domény

Našim cieľom je poskytovať len kvalitné webhostingové služby a služby správy domén. Vyvíjame úsilie pre Váš úspech. Sme si na 100% istí, že si naše webhostingové riešenia zamilujete. V našom tíme nájdete len špičkových profesionálov z oblasti správy serverov a softvérového vývoja.

Žiadne zriaďovacie ani skryté poplatky

U nás si môžete byť vždy dopredu istí tým, koľko zaplatíte. Poplatok za naše služby pozostáva len z poplatku za webhostingový program a prípadne z poplatku za registráciu novej domény. Neplatíte za prevod domény. Neplatíte za presmerovanie domén. Neplatíte za DNS server. Neplatíte za dodatočné databázy, emailové účty ani subdomény.

Nízke registračné poplatky za národné a svetové domény

Špecializujeme sa na prestížne svetové top domény ako .com, .net, .org, .eu, a .info. Skúste nájsť spoločnosť, ktorá Vám ponúkne lepšie ceny. A videli ste už našu ponuku doména doživotne zadarmo? Pozrite si našu kompletnú ponuku domén.

Plne automatizované procesy šetria Váš čas i peniaze

Vyvinuli sme plne automatizovaný systém pre objednávky, zriadenie a správu webhostingových programov. U nás nemusíte čakať kým administrátor spracuje Vašu objednávku. Parametre a nastavenia webhostingu si upresňujete sami a zmeny sú vykonávané plne automaticky. Tým sa minimalizujú možné chyby, ktoré by mohli nastať pri zásahu ľudského administrátora.

Flexibilita pri riešení neštandardných požiadaviek

Neobrátime sa k Vám chrbtom ani pri žiadosti o neštandardné riešenia. Splniť každé Vaše želanie je pre nás profesionálnou výzvou. Pristupujeme ku každému zákazníkovi tak, ako keby bol náš jediný.

Rýchlosť našich webhostingových serverov je pre nás dôležitá

Chcete, aby aj Vaše web stránky patrili k tým rýchlejším? Naše web-servery sú odladené a správne nastavené.

Kvalitné administratívne rozhranie - Control Panel

Naše administratívne rozhranie VirtualHost Manager neustále zdokonaľujeme a vyvíjame tak, aby Vám prinášal stále viac úžitku a nových funkcií. Práca s ním je veľmi jednoduchá a intuitívna. Nikdy nebolo jednoduchšie spravovať webhosting -ový účet.

Prehľadné webhostingové programy

Pri výbere nášho webhostingového programu Vás určite nerozbolí hlava. Jednotlivé programy sa líšia len veľkosťou diskového priestoru. Je len na Vás ako tento priestor využijete. K dispozícii máte

neobmedzený počet subdomén, neobmedzený počet databáz, neobmedzený počet emailových schránok, neobmedzený počet ftp účtov, neobmedzený počet doménových aliasov a ešte omnoho viac.

Hyper rýchle pripojenie serverov do internetu

Naše servery sú umiestnené v profesionálnych dátových centrách. Dátové centrá sú vybavené klimatizáciou, záložnými napäťovými jednotkami a hlavne hyper rýchlym pripojením do slovenského i medzinárodného internetu.

Najnovšie