Naštartujte Váš biznis s novým webom od Hotwire Webhosting®. Prejdite na lepší webhosting.

Dôverujeme len spoľahlivým softvérovým riešeniam

Hotwire Webhosting® používa pre svoje servery Oracle® Linux operačný systém.

Chceme našim zákazníkom poskytovať spoľahlivé služby, a preto sa spoliehame na overené serverové riešenia. Preto sme pri budovaní serverovej základne stavili na Enterprise Linux®. Zverte sa do našich rúk a nechajte tieto jedinečné výhody pracovať pre Vás.

"Red Hat", Red Hat Linux, Red Hat "Shadowman" logo, sú obchodnými známkami alebo registrovanými obchodnými známkami spoločnosti Red Hat, Inc. v USA a ďalších krajinách. "Oracle" je ochrannou známkou Oracle Corporation. Linux je registrovaná obchodná známka Linusa Torvaldsa.

Žiadne zriaďovacie ani skryté poplatky

U nás si môžete byť vždy dopredu istí tým, koľko zaplatíte. Poplatok za naše služby pozostáva len z poplatku za webhostingový program a prípadne z poplatku za registráciu novej domény. Neplatíte za prevod domény. Neplatíte za presmerovanie domén. Neplatíte za DNS server. Neplatíte za dodatočné databázy, emailové účty ani subdomény.

Administratívne rozhranie - WireControl

Naše administratívne rozhranie WireControl poskytuje potrebné funkcie pre správu Vášho webhostingového účtu.

Prehľadné webhostingové programy

Jednotlivé programy sa líšia len veľkosťou diskového priestoru. Je len na Vás ako tento priestor využijete. K dispozícii máte

neobmedzený počet subdomén, neobmedzený počet databáz, neobmedzený počet emailových schránok, neobmedzený počet ftp účtov, neobmedzený počet doménových aliasov a ešte omnoho viac.

Hyper rýchle pripojenie serverov do internetu

Naše servery sú umiestnené v profesionálnych dátových centrách. Dátové centrá sú vybavené klimatizáciou, záložnými napäťovými jednotkami a hlavne hyper rýchlym pripojením do slovenského i medzinárodného internetu.

Najnovšie